5. kolo KP MŽ

JARO 2017 – 5.KOLO – ČP KRAJSKÝ PŘEBOR MŽ – SK.1 – Bělohrad   29.4.2017

Sestava
brankář: Štěpán VALENTA
obrana: Michal ŠTINDL, Ondra LEJSEK, Tomáš VOJTÍŠEK, Šimon ŠUBRT,
záloha: David SÁS, Ondra BANGO, Adam PODUBECKÝ, Michal MORAVEC
útok: Tomáš HLADÍK, Tomáš DEML, Honza SLEZÁK

http://img23.rajce.idnes.cz/d2301/13/13893/13893777_d9fd215d13843e6be04fa7ebd1238b3b/images/Blohrad29.4.2017_1.jpg?ver=0

V pátém kole jsme se utkali nejprve s domácí Javorkou a ve druhém utkání jsme narazili na Jičín.
První utkání jsme vyhráli zcela zaslouženě, když jsme soupeřovi nedovolili žádnou pořádnou šanci. Působili jsme fotbalovějším dojmem, jen jsme se opět nadřeli na branky. Šancí jsme si díky dobrému pohybu vypracovali spoustu, ale opět jsme je neproměnili. Hned v úvodu jsme šli třikrát sami na gólmana, ale pokaždé jsme zakončili do jeho náruče nebo jsme z metru přestřelili branku. Do poločasu jsme vsítili díky Davidovi jednu branku, druhou jsme přidali ve druhém z kopačky Tomáše Hladíka. Ve druhém utkání to byla bitva s velkým „B“. Soupeř sice nic fotbalového nepředvedl, ale jednoduchou nakopávanou hrozil po našich špatných obranných zákrocích. Naši kluci byli opět fotbalovější, ale dvě, tři větší šance, které jsme si vytvořili, jsme trestuhodně zahodili, když jsme ve všech případech trefili urostlého brankáře soupeře. Soupeř se spokojil s takovouto hrou, kdy i sám trenér uznal, že je to z jejich strany anti fotbal, ale za každou cenu to musí uhrát na 0:0. Trochu smutné v mladších žácích.
VŠEM KTEŘÍ K UTKÁNÍM NASTOUPILI VELICE DĚKUJI ZA TO, JAK SE S NAKOPÁVANOU JIČÍNSKÝCH POPRALI, ZA KVALITNÍ HRU PROTI JAVORCE A ZA SNAHU S VÝSLEDKY NĚCO UDĚLAT.

Autor: Zdeněk Rathovský

Příspěvek byl publikován v rubrice Výsledky U13 a jeho autorem je Palmik9. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář