9.KOLO – ČP KRAJSKÝ PŘEBOR MŽ

JARO 2017 – 9.KOLO – ČP KRAJSKÝ PŘEBOR MŽ – SK.1 – Bělohrad   4.6.2017

Sestava
brankář: Štěpán VALENTA
obrana: Ondra LEJSEK, Tomáš VOJTÍŠEK, Šimon ŠUBRT
záloha: Ondra BANGO, Adam PODUBECKÝ, Michal MORAVEC, Lukáš RATHOVSKÝ
útok: Tomáš HLADÍK, Honza SLEZÁK

http://img23.rajce.idnes.cz/d2301/13/13893/13893777_d9fd215d13843e6be04fa7ebd1238b3b/images/Blohrad4.6.2017.jpg?ver=0

K předposlednímu kolu jsme odjížděli na hřiště do Bělohradu bez dvou zraněných hráčů a několika dalších zdravých, kteří byli pomáhat mladší přípravce, nebo byli mimo z jiného důvodu, takže jsme měli pouhé dva hráče na střídání. Citelné ztráty jsme řešili hlavně na postu stopera (Michal ŠTINDL) a středního záložníka (David SÁS), oba zraněni. Úkolem bylo tyto dva hráče nějakým způsobem nahradit, což byl velký oříšek, ale kluci se s danou situací poprali velice dobře. V úvodním utkání s Jičínem jsme hráli jednoduše a vytvořili si hned v úvodu dobrým pohybem tlak, ze kterého vyplynulo několik šancí. Zejména Lukášova volala po brance, když se objevil zcela sám před brankářem, ale bohužel ho trefil do nohou a k dorážce se už nedostal. Svoji druhou šanci ale proměnil a zaslouženě jsme se ujali vedení, které vydrželo do konce poločasu. Druhou půli jsme začali stejně, ale zhruba v páté minutě druhé půle jsme ustupovali před hráčem s míčem, který vystřelil a trefil prostor branky, kde Štěpán nebyl schopen zasáhnout a srovnal stav utkání. Do konce utkání jsme se nadále snažili o vstřelení branky, když jsme si vytvořili dvě, tři stoprocentní šance, ale ve všech případech nás vychytal, někdy i se štěstím soupeřův brankář. Soupeř taktéž neproměnil dvě své šance, a tak utkání končí dělbou bodů. V utkání s domácí Javorkou Štěpán špatně řeší jednu situaci soupeře, když se snaží odehrát míč u postranní čáry na polovině hřiště, soupeřův útočník je u míče dřív a se štěstím trefuje prázdnou branku. Poté si ve dvou situacích Štěpán odčiňuje svoje zaváhání a výtečnými zákroky zneškodňuje šance soupeře. Od této chvíle jsme lepším týmem až do konce utkání, soupeř se uchyluje k pouhému odkopávání míčů, ale mi nejsme schopni vsítit ani jednu branku.

PŘES VŠECHNY PROBLÉMY, KTERÉ NÁS OD PÁTEČNÍHO UTKÁNÍ STARŠÍCH ŽÁKŮ POTKALY, JSME SE PRESENTOVALI VCELKU DOBROU HROU, OSTUDU JSME NEUDĚLALI A DOKÁZALI SI, ŽE V NÁS JE POTENCIÁL DO PŘÍŠTÍ SEZÓNY, KDY NÁS OPUSTÍ KLUCI ROČNÍKU 2004. VŠEM DĚKUJI ZA PŘEDVEDENÉ VÝKONY A RODIČŮM ZA DOPRAVU A POVZBUZOVÁNÍ

Příspěvek byl publikován v rubrice Výsledky U13 a jeho autorem je Palmik9. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář