Ani poslední zápas podzimu nepřinesl radost

26.11.2017 od 16:00 – 12. kolo KP 2017/2018
Sokol Třebeš – TJ Jiskra Hořice 3:0 (1:0)

STŘELCI: 37. Kincl Michal, 66. Kincl Michal, 84. Krykorka Michal
SESTAVA: Žižka – Šeda, Pour, Vodnárek, Kočí (74. Kněžourek) – Vávra – P. Kuneš (77. Šlambera), P. Palm (54. Melaga), Rozsévač, J. Kuneš – Melichar
ŽK: 1:0
Diváků: 120

-> ZÁZNAM UTKÁNÍ <-

Dohrávané utkání 12. kola se po dohodě oddílů odehrálo na umělé trávě v Hradci Králové a tak na jaře přivítáme Třebeš u nás.
Utkání dopadlo jasnou výhrou domácích a potvrdilo naší nadále klesající výsledkovou bídu. Když už si vypracujeme šance nedokážeme je proměnit a většinou pak přichází trest. Po obdržené brance se naše hra postupně rozpadá a končí skoro v chaosu. To byl případ i tohoto posledního podzimního zápasu. V začátku šance, které se nedaří proměnit. To se v úvodu soutěže dařilo a z toho jsme těžili a získávali i sebevědomí. Teď je všechno naopak. Pak přijde buď hloupá chyba nebo šťastná branka a hra se převáží ve prospěch soupeře. V tomto zápase po jasné šanci domácích přišla branka z neuvěřitelného místa. Po druhé brance jsme už dohrávali v křeči a těšili se na konec zápasu i podzimu.
V prvních 20 minutách jsme byli jasně lepší a vytvářeli si i šance. Ve 3. minutě Rozsévač ve vyložené pozici přehazuje brankáře, ale s ním bohužel i branku. V 9. minutě utekl obraně Melichar, ale opět nic – tentokráte dobře zakročil brankář. Ještě v 11. minutě má velkou šanci Kočí, ale špatným zpracováním se o ní připravil. A tak místo toho abychom si získali náskok naše hra začíná upadat. Ve 28. minutě ještě Krykorka v jasné šanci selže a posílá míč do Žižky. Ve 37. minutě ze zoufalství centruje Kincl z brankové čáry a míč se od tyče dostává za brankovou čáru – 1:0. 
Do druhého poločasu nastupujeme se snahou alespoň vyrovnat a v 52. minutě křížnou střelu Rozsévače chytá domácí brankář. Ale v 66. minutě přichází chyba ve středu – Vávra ztrácí míč (i s pomocí ruky soupeře) a rychlý brejk zakončuje do prázdné branky opět Kincl – 2:0. Pak už si domácí dělají co chtějí a v 85. minutě ještě břichem skóruje Krykorka a upravuje na konečných 3:0.
Nezbývá než si odpočinout a v zimě se kvalitně připravit na jarní odvety. Jaro bude opravdu těžké.

Vl. Krykorka ved. týmu (domácí):
Prvích 20 minut jsme pouze běhali a hosté nám míč moc nepůjčovali. Pak jsme hru konečně zpřesnili. Naštěstí v krátkém čase po zahozené tutovce jsme vstřelili gól téměř z nulového úhlu. Ve druhém poločase přidal po pěkném centru Kincl svůj druhý gól a bylo rozhodnuto. Od té chvíle jsme hostům už téměř nic nedovolili. Kluci příkladně makali a to i ve chvílích, kdy se jim hra úplně nedařila. Pro nás škoda, že podzim končí.
Josef Vydra – vedoucí mužstva (hosté):
Bída a zmar – zastavení deváté – naštěstí na podzim poslední. První poločas ještě špatný nebyl – místo abychom 2:0 vedli dostaneme gól pomalu až od radnice. Po druhé brance domácích už to byl jen chaos a branek jsme mohli inkasovat i více. Jaro bude těžké…..

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Výsledky "A" týmu a jeho autorem je Palmik9. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář