71. Tománek Patrik, 84. Pozler Tomáš – 6. Sláma Matěj, 16. Lacina Tomáš, 20. Šlambera Adam (pen.), 29. Sláma Matěj, 42. Sláma Matěj, 60. Sláma Matěj, 65. Kolovrátník Petr, 68. Kuneš Pavel
Sestava:
D. Dufek – R. Brant, T. Lacina, D. Melaga, J. Stuchlík – P. Kuneš, J. Antoš, A. Šlambera (45. V. Kulhánek), J. Šedivý (45. P. Kolovrátník) – M. Skalský, M. Sláma (70. T. Nálevka)

Realizační tým: M. Macák, R. Machek

Referát:
Jednoznačná záležitost, kdy rozdíl mohl být mnohem vyšší. Druhý poločas se víceméně jen dohrával, a tak domácí alespoň upravili debakl na 2:8.

Již v 6. minutě domácí obrana chybuje a dává prostor Slámovi, který bodýlkem dostává náš tým do vedení 0:1 a odstartuje tím svoje gólové představení smile V 9. minutě chybujeme i my, ale domácí míří z vápna vysoko nad. V 15. minutě se tlačí domácí do útoku z levé strany, ale střela končí jen v boční síti. V 16. minutě zahráváme rohový kop, na který si dobře naběhne Lacina a krásnou hlavičkou na zadní tyč zvyšuje na 0:2. V 19. minutě jde sám na golmana Skalský, ale vše končí jen rohem. Z něj se ke střele dostane Antoš, jehož střela končí na ruce domácího obránce. K penaltě se postavil Šlambera a nemýlil se 0:3. Ve 24. minutě míří domácí z vápna opět nad. V 28. minutě měl dvojitou šanci Šedivý, ale míč do sítě neprotlačil, nicméně pobavil zaplněný stadion v Lužanech… O minutu později zahrává Sláma rohový kop a ten končí přímo v brance 0:4. Ve 40. minutě hlavičkuje Lacina, ale golman chytá. Ve 41. minutě jdou do brejku domácí, Stuchlík však dokázal odkopnout na roh. Ve 42. minutě se opět prosadil Sláma po centru Šedivého 0:5. Další branku mohl přidat ještě Skalský, ale jeho pokus skončil na tyči.

V 50. minutě zkouší střelu z dálky Kulhánek, ale golman ji chytá. V 55. se zastřelují i domácí, ale opět vedle. V 57. minutě posouvá Kuneš míč na Kolovrátníka, ale jeho střelu zastavila tyč a dorážka šla již mimo. V 59. minutě centruje Skalský, Stuchlík ale mířil nad. V 62. minutě se vydal za dobrodružstvím Brant, prokličkoval až do vápna, ale bohužel se střela nevydařila a zamířila mimo, kde ji obrana ještě odrazila na Slámu, ten však branku netrefil. To se mu ale podařilo v 63. minutě, kdy zvyšuje již na 0:6.  V 65. minutě nahrává Skalský na Kolovrátníka a ten přidává sedmou branku 0:7. V 68. minutě se vysunul do útoku další z obránců Lacina, na poslední chvíli ještě ve skluzu nahrává na volného Kuneše a ten střílí gol č. 8. V 71. minutě se podařilo skorovat i domácím, když využili naší nepozornosti 1:8. V 78. minutě měli další velkou šanci na přidání druhé branky, ale Dufek si se střelou poradil. V 80. minutě zkouší z vápna technickou střelu Melaga, ale golman domácích ji zneškodnil. Poslední slovo tak mají domácí, kteří v 83. minutě snížili na končených 2:8.

Za týden snad zakončíme sezonu dohrávkou s Valdicema a pokud se podaří získat tři body, tak si upevníme druhou příčku a oproti minulému podzimu si polepšíme o 2 body!

Příspěvek byl publikován v rubrice Výsledky "B" týmu a jeho autorem je Palmik9. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.