Béčko deklasovalo rezervu Železnice

Hořice B – Železnice B 8:0 (3:0)
Branky: J. Šedivý 3, T. Lacina, A. Vávra, A. Šlambera (pen), P. Kolovrátník. J. Kuneš
ŽK: 1:1 (J. Stuchlík)
Sestava: D. Dufek – R. Brant (70. D. Šubr), T. Lacina, O. Hudek, J. Stuchlík – J. Kuneš, A. Vávra, A. Šlambera, J. Šedivý (75. P. Hátle) – P. Kolovrátník, M. Skalský (45.  M. Sláma)
Realizační tým: V. Tlustý, M. Macák
Referát:
Jednoznačné vítězství nad rezervou Železnice. Hosté se drželi pouze do té doby, než padla první branka. Následně to bylo již jen o konečném skóre.

V sedmé minutě se díky důrazu dostal do šance Kolovrátník, ale jeho lob přes golamana skončil vedle. V 10. minutě kope Kuneš roh, míč nachází Hudka, ale ten z první netrefil ideálně, takže se střelou neměl hostující brankař žádné potíže. Stejně si poradil i s hlavičkou Šedivého, na kterého centroval Stuchlík. V 14. minutě zkouší střelu z dálky Šlambera, ale míří nad. V 19. minutě nám pomáhá standardní situace. Po rohu se hlavou prosadil Lacina a vedeme 1:0. V 20. minutě prošel obranou hostí Brant, ale jeho křižná střela trefila golmana hostí. V 29. minutě napřáhl z dálky Kolovrátník, ale trefil jen tyč, odražený míč se však dostal k volnému Šedivému a ten se již nemýlil 2:0. V 36. minutě prošel středem hřiště Vávra a technicky umístil svoji „střelu“ k tyči 3:0. V poslední minutě poločasu mohl zvýšit Kolovrátník, kterého našel J. Kuneš, ale ve skluzu zamířil nad.

Hned v první minutě druhého poločasu se prosadil přes obranu Kolovrátník, odražený míč se dostal k Šlamberovi, ale jeho střelu dokázala obrana umístit na roh. Změna skore tak přišla v 50. minutě, kdy Šlambera zahrával pokutový kop za faul na Vávru. V zakončení se nemýlil a tím zvyšujeme na rozdíl čtyř branek 4:0. V 52. minutě zahrává J. Kuneš trestný kop, který ale golman vyrazil, odražený míč se dostal k Hudkovi, ale jeho střela z první šla mimo. V 54. minutě zakončuje akci střelou Sláma, ale i tentokrát byl míč sražen na roh. V 57. minutě již svítí na ukazateli „bůro“. Trestný kop rozehrál Šedivý a střelou do šibenice nedal golmanovi šanci 5:0. V 59. minutě napřáhl z dálky Hudek a rozezvnoněl břevno. V 62. minutě centruje do vápna Šedivý, ale Kolovrátník hlavičkuje vedle. V 64. minutě jdeme do rychlého protiútoku, J. Kuneš nahrává na Šlamberu, ale střela míří jen do brankaře hostů. V 66. minutě se již Kolovrátníkovi zakončení vydařilo a střelou k tyči zvyšuje na 6:0. V 70. minutě je na světě hattrick, když si Šedivý naběhl na centrovaný míč a hlavou přidal svoji třetí branku v utkání 7:0. V 73. minutě střílí na branku hostí Vávra, ale míč končí vedle. V 82. minutě pronikl do vápna Hudek, ale jeho tvrdou střelu srazil branář hostí hlavou na roh. Po následném rohu zamířil Kolovrátník hlavou mimo. Tečku za utkáním udělal J. Kuneš, který odražený míč umístit do sítě 8:0.

Aktuálně držíme druhou příčku v tabulce. Do konce podzimu nás ale čeká ještě dost těžkých utkání. V sobotu zajíždíme do Libáně a bylo by dobré pokračovat v bodovém zisku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Výsledky "B" týmu a jeho autorem je Palmik9. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.