Béčko ovládlo derby díky gólu z 89. minuty!

Hořice B – Lázně Bělohrad/Pecka B 3:2 (0:0)
 60. Šedivý Jiří, 73. Lacina Tomáš, 89. Skalský Michal – 51. Novák Pavel, 64. Novák Pavel
Sestava: J. Tomášek – V. Kulhánek (55. M. Sláma), T. Lacina, O. Hudek, M. Tomáš – P. Kuneš (55. J. Stuchlík), J. Šedivý, A. Vávra, J. Antoš – P. Kolovrátník, M. Skalský (90. R. Brant)
Na střídání dále připraveni J. Trejbal, D. Šubr
Realizační tým: V. Tlustý, M. Macák

Referát:
Zajímavé utkání s dramatickou koncovkou, díky které jsme získali tři body s týmem, proti kterému se nám dlouhodobě nedaří.

První poločas jsme začali lépe a hned v první minutě se po levé straně prosadil Kolovrátník, ale místo nahrávky volil střelbu z těžkého úhlu, se kterou si Turek poradil. V páté minutě vykopává Turek a nastřeluje důrazně hrajícího Skalského. Odražený míč nakonec ale v brance neskončil. V 10. minutě je opět důrazný Skalský, díky čemuž se dostává přímo před Turka, ale ten dobrým vyběhnutím šanci zlikvidoval. Ve 12. minutě centruje Skalský z pravé strany, na míč si nabíhá Antoš, ale jeho rybička končí těsně mimo. Hostům se poté podařilo hru vyrovnat, ale většinou se hrálo hlavně ve středu hřiště. V 30. minutě tak zkouší střelu z dálky Kulhánek, ale ta míří nad. Vedle končí i střela Vávry z 42. minuty. V poslední minutě poločasu zahráváme rohový kop, ale hlavička Laciny opět končí mimo tyče Turkovy branky.

Druhý poločas začal lépe pro hosty. Prakticky první vážnější šance skončila brankou. Po rohu v 51. minutě se míč dostal k volnému hráči, který hlavičkou přeloboval Tomáška a hosté se tak ujali vedení 0:1. To naštěstí netrvalo dlouho. V 60. minutě zahrává Šedivý trestný kop, který si hostující obrana sráží do branky. Je vyrovnáno 1:1. Ani tento stav na tabuli nevydržel dlouho. Hned v 65. minutě se hosté prosadili kombinační akcí, na jejímž konci byl Novák 1:2. O vyrovnání se pokoušel v 70. minutě Šedivý, ale jeho trestný kop srazila obrana hostů na roh. Vyrovnání přišlo v 73. minutě, po centru do vápna se k míči dostal Skalský, jeho pokus ještě obrana odvrátila, ale pouze k volnému Lacinovi, který si s šancí poradil 2:2. Otočit skóre mohl Skalský v 79. minutě, ale jeho šanci chytil Turek. O minutu později střílí Loner, ale Tomášek střelu vyráží na roh. Z něj přišla další šance hostů, ale hlavička mířila vedle. V 88. minutě byl na pokyn asistenta rozhodčího odpískán pokutový kop, po faulu na Hudka. Ten však Antoš nezahrál ideálně a Turek opět své mužstvo podržel. Nakonec ale tři body přecijen zůstaly doma, když se v 89. minutě prosadil ve vápně Skalský a rozhodl derby třetí domácí brankou 3:2.

Poslední dvě kola nás čekají týmy z konce tabulky. Je důležité se na oba zápasy připravit a získat plný počet bodů, díky čemuž bychom měli o dva body více než po loňském podzimu a udrželi bychom si minimálně druhou příčku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Výsledky "B" týmu a jeho autorem je Palmik9. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.