Béčko po podzimu druhé místo v OP

Hořice B – Valdice 1:1 (1:1) 4:3 na pen.
Branky: 18. M. Ernst (penalty proměnili M. Skalský, J. Antoš, D. Melaga, M. Ernst)
ŽK: 0:1
Sestava: D. Dufek – R. Brant, O. Hudek, D. Melaga, J. Stuchlík – P. Kolovrátník (50. V. Kulhánek), J. Antoš, J. Šedivý, M. Ernst – M. Skalský, M. Sláma (85. T. Nálevka)
Realizační tým: V. Tlustý, M. Macák
Referát:
Poslední utkání se herně moc nevydařilo, zejména v druhém poločase se nám nepodařilo dostat do herní pohody, a tak bylo k vidění dost nepřesností. Na „domácím“ hřišti se nám nakonec podařilo uválčit 2 body za výhru na penalty, díky čemuž po podzimu končíme na druhé příčce ze ziskem 25 bodů.

Zápas se odehrál v komorní atmosféře na umělé trávě v Nové Pace. Utkání bylo zahájeno minutou ticha za zesnulého Jindřicha Kolumpka, bývalého rozhodčího. Upřímnou soustrast všem pozůstalým.

Do první šance se dostali hosté, ale jejich střela z boku mířila vedle. V 5. minutě máme první velkou šanci. Kolovrátník nahrává zpět do vápna na nabíhajícího Stuchlíka, ale jeho střela šla bohužel vysoko nad. V 10. minutě centruje Stuchlík do dobré pozice na nabíhajícího Antoše, ale obrana hostí stihla odvrátit na roh. V 16. minutě zahrávají hosté trestný kop z dálky, míč vypadává Dufkovi z náruče, čehož využil Volšička a dostal Valdice do vedení 0:1. Nám se podařilo vyrovnat hned v 18. minutě. Skalský svým důrazem vybojoval míč pro Ernsta, který z vápna do prázdné srovnal na 1:1. V 21. minutě jdeme do rychlého brejku, Kolovrátník centruje na Skalského, ale jeho hlavička míří nad. Ve 29. minutě se prosazuje Skalský, ale jeho pokus chytil hostující brankař. Stejně tak si poradil na druhé straně Dufek při šanci hostí z 35. minuty. V 38. minutě jsme mohli jít do vedení. Stuchlík vysunul Slámu, který šel sám na brankaře, jeho zakončení však skončilo pouze na tyčce. O minutu později zkouší štěstí z trestného kopu Antoš, ale střela do středu branky nedělala golmanovi žádné potíže.

Druhý poločas začal střelou Ernsta, kterou však golman vyrazil. Další šance přišla po rohu z 57. minuty, kdy se míč dostal až k volnému Ernstovi, jehož střelu blokuje obrana hostí na roh. 59. minuta mohla přinést vedoucí branku pro náš tým. Stuchlík však v dobré příležitosti zakončil nepřesně a netrefil branku. V 61. minutě končí pokus Antoše vedle. V 70. minutě zahrává trestný kop Melaga, který tečuje obrana a padáček končí těsně za břevnem valdické svatyně. V 81. minutě neodhadl nakopnutý míč Hudek a hosté šli sami na Dufka, ten nás však skvělým zákrokem podržel. Utkání tak skončilo výsledkem 1:1. Z naší strany se exekutoři ani jednou nezmýlili, takže si připisujeme o bod víc než soupeř.

Příspěvek byl publikován v rubrice Výsledky "B" týmu a jeho autorem je Palmik9. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.