ŽK: 3:5 (M. Ernst 2x, A. Šlambera, M. Skalský, O. Hudek)
Sestava: D. Dufek – V. Kulhánek, T. Lacina, O. Hudek, R. Brant – J. Stuchlík, J. Šedivý, A. Šlambera, M. Sláma (45. J. Antoš) – M. Ernst, M. Skalský
Na střídání dále připraveni J. Trejbal, R. Machek
Realizační tým: V. Tlustý, M. Macák

Referát:
Bohužel jsem se dostal na zápas až v 70. minutě, takže těžko hodnotit. Bohužel je to klasický zápas našeho týmu v Kopidlně. Minimálně vyrovnané utkání, ve kterém se dlouho sahalo po bodech, ale nakonec z toho je prohra o tři branky.

Domácím se podařilo otevřít skóre již v šesté minutě. Naši hráči na to dokázali zareagovat vyrovnávací brankou, ale ta nebyla pro faul na golmana uznána (neviděl jsem, nemůžu objektivně hodnotit). Vstup do druhého poločasu byl naopak golově lepší pro náš tým. Pěkným golem na 1:1 se blýskl Šlambera. Utkání tak rozhodla 65. minuta, kdy se domácím podařilo vsítit druhou branku a za protesty obdržel Ernst druhou žlutou kartu. I v deseti lidech jsme se pokoušeli o vyrovnání, ale toho jsme se bohužel nedočkali. Domácí naopak využili naší otevřenější obrany a upravili skóre na konečných 4:1.

Za týden nás čeká derby s Bělohradem, tak je třeba na tento zápas zapomenout a naplno bodovat, abychom se udrželi na druhém místě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Výsledky "B" týmu a jeho autorem je Palmik9. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.