Libáň – Hořice B 1:1 (0:0) 3:4 na penalty
ŽK: 4:2 (P. Hátle, A. Šlambera)
Sestava: J. Tomášek – D. Šubr, T. Lacina, O. Hudek, J. Stuchlík – M. Ernst, A. Vávra, A. Šlambera, P. Hátle – P. Kolovrátník, M. Sláma
Realizační tým: V. Tlustý, M. Macák, R. Brant

Referát:
První bodová ztráta venku v této sezoně. Z různých důvodů nakonec do utkání nastoupilo pouze 11 hráčů, kteří nakonec vybojovali v posledních minutách zápasu remizu a následně přidali další bod za dobře zvládnuté pokutové kopy. Dík patří klukům z dorostu, kteří museli odehrát v jeden den dva zápasy. Stejně jako na jaře se hrálo na nerovném terénu, který nám nevyhovuje. Když se k tomu přidala „přátelská“ atmosféra, tak byl k vidění spíše podprůměrný fotbal bez šancí.

První střelecký pokus si připsali domácí v druhé minutě, ale pokus o lob našeho brankaře skončil vedle. V 15. minutě jdou domácí do brejkové situace, ale Tomášek vyběhnul a míč odkopnul na roh. V 18. minutě ztrácíme míč, po centru se do šance dostává domácí útočník, ale hlavou zamířil hodně mimo. První náznak šance na naší straně přišel v 27. minutě. Trestný kop Šlambery se ale nepodařilo tečovat do branky. V 35. minutě centruje Sláma, Hátle však netrefil hlavou ideálně, a tak míč končí na brankou domácích. O minutu později střílí z otočky Sláma, ale střela se mezi tyče nevešla. V 40. minutě opět ztrácíme míč, nicméně domácí toho využili pouze slabou střelou do Tomáškovi náruče. V 43. minutě se po rohu dostal k hlavičce Hátle, ale i tentokrát mířil vedle.

Druhý poločas přinesl alespoň dvě branky, ale jinak se toho moc nedělo, tedy na hřišti… V 48. minutě střílí Šubr nad. V 52. minutě máme asi největší šanci zápasu. Šlambera posunul míč za obranu na Kolovrátníka, ten našel centrem volného Ernsta, ale jeho hlavička mířila přímo do domácího brankaře. V 60. minutě udeřili domácí. Odražený míč od naší obrany šel do prostoru, který jsme nepokryli a domácí toho využili a šmudlou se ujali vedení 1:0. Na šance se čekalo až do konce utkání. V 85. minutě hlavičkuje Kolovrátník, ale golman vyráží na roh. V poslední minutě přichází zasloužené vyrovnání, kdy se míč dostal na zadní tyč na Ernsta, ten si zpracoval do protipohybu obránce a míč umístil k tyči 1:1. Pro něj to bylo zadostiučinění, protože domácí fanoušci jej celý zápas vulgárně napadali, takže jim tímto alespoň na chvíli zavřel ústa smile

V penaltovém rozstřelu jsme byli úspěšnější, a tak si odvážíme dva body. Penalty proměnili Šlambera, Vávra, Hátle a Hudek. První mečbol nevyužil Ernst.

Příspěvek byl publikován v rubrice Výsledky "B" týmu a jeho autorem je Palmik9. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.