Sponzoring

Základní možnosti spolupráce

Generální partner klubu

Generálnímu partnerovi klubu nabízíme propagování obchodního jména a loga objednavatele a to na všech zápasech našich družstev a na všech dalších akcích pořádaných naším fotbalovým klubem. Propagace zahrnuje oprávnění používat marketingové slogany, zobrazení log na dresech a tréninkových kompletech, reklama na webu, rozhlasová reklama a další.

Cena reklamy cca 200.000,- Kč ročně.

Hlavní partner klubu

Hlavnímu partnerovi klubu nabízíme propagování obchodního jména a loga objednavatele a to na všech zápasech našich družstev a na všech dalších akcích pořádaných naším klubem. Nabídka obsahuje oprávnění používat marketingové slogany, reklamu na webu, rozhlasovou reklamu, billboard na fotbalovém stadionu a další.

Cena reklamy 10.000 – 50.000,- Kč ročně.

Partner družstva

Partnerovi družstva nabízíme propagování obchodního jména a loga objednavatele a to na všech zápasech našich družstev a všech dalších akcích pořádaných naším klubem. Konkrétně se jedná o oprávnění používat marketingové slogany, reklamu na webu, rozhlasovou reklama a další.

Cena reklamy cca 10.000,- Kč ročně.

Partner mládeže

Dle dohody lze převzít patronát nad mládežnickým mužstvem.

Další možnosti spolupráce

Prostory kolem hrací plochy

Nabízíme propagování obchodního jména a loga objednavatele a to na zábradlí kolem hrací plochy na všech zápasech pořádaných naším klubem.

V ceně je umístění Vašeho loga na našich webových stránkách s odkazem na Vaše webové stránky.

Cena reklamy 8.000,- Kč ročně.

Dresy, trenýrky a štulpny hráčů

Pro reklamní účely je možné využít plochy na dresech a trenýrkách hráčů. V případě Vašeho zájmu bude cena na dresech sjednána individuálně.

V ceně je umístění Vašeho loga na našich webových stránkách s odkazem na Vaše webové stránky.

Reklama na našem webu

Cena reklamy 1.000 – 5.000,- Kč ročně.

Rozhlasová reklama

Na našich domácích zápasech.

Cena reklamy 500,- Kč za zápas.