Nový kabát webových stránek

Právě nám začala zimní přestávka a my jsme si pro Vás připravili zbrusu novou webovou prezentaci. Systém stránek jede na novém redakčním systému, který nám ulehčuje chod webu a zpřístupňuje mnoho nových funkcí něž předešlý, nyní už zastaralý web. Jediným negativem je, že ztrácíme všechny registrované uživatele stránek a to je i impulzem pro Vás, abyste se opět registrovali a měli možnost plnohodnotně využívat všechny funkce webu.

Zároveň prosím všechny přispěvatele hořických stránek, aby se zaregistrovali co nejdříve, budou Vám opět přiděleny administrátorská práva, abyste mohli vkládat a aktualizovat obsah webu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Houdini. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Nový kabát webových stránek

  1. upřímně nechápu potřebu změnit redakční systém. Staré stránky běžely na redakčním systému joomla, který je daleko lepší a nabízí širší možnosti využití než wordpress. Na joomle jen pro info běží http://www.khfotbal.cz, http://www.fc.kostelecno.cz a http://www.fotbal-kratonohy.cz, dále pak http://www.krajskyfotbal.cz. Díky zásuvné komponentě joomleague máte možnost si sami spravovat soutěže soupisky, statistiky…

    • Pane Magistře Vaňku, chápu, že prosazujete Joomlu, protože jste si na tom založil studio, a asi se Vám s ní pracuje dobře, ale my jsme v tomto směru pouze „amatéři“, a jednoduše WP se mi zdál jako nejjednodušší varianta, už protože jsme měli problémy s migrací na novou verzi Joomly 🙂 A WP podle mě? Velmi jednoduchý, efektivní a s velkou podporou :). A že na Joomle běží nějaké jiné weby, nám může být úplně jedno.

Napsat komentář