První dvě přípravná utkání s rozdílnými soupeři.

Jiskra Hořice – RMSK Cidlina 0:5 (0:3)
Sestava: Žižka – Šedivý, Kočí, Rubeš, Kněžourek – Šubr, Rozsévač, Palm P., Kuneš P. – Vávra – Melichar – (Pour, Melaga, Nečesaný)
Proti rozehranému a kvalitnímu soupeři jsme v našem prvním zápase neměli naději na úspěch. Rozdíl byl větší než jsme asi představovali a tak skóre mohlo být i vyšší. Na úvod přípravy velká lekce.

Jiskra Hořice – SK Žiželice 6:1 (0:1)
Sestava: Tomášek – Kněžourek, Melaga, Pour, Šeda – Kuneš P., Rozsévač, Vávra, Palm P. – Rubeš – Melichar – (Nečesaný, Kočí)
Branky: Kněžourek 2, Rubeš, Melichar, Rozsévač, Vávra.

Úplně jiný zápas než předešlý. Účastník okresního přeboru Kolínska však statečně vzdoroval téměř hodinu a dokonce v poločase vedl. I když jsme měli výraznou převahu do šancí jsme se dostávali těžko. Z mála útoků soupeře se zrodil těsně před poločasem vedoucí gól. Naše trápení utnul v 55. minutě Rubeš vyrovnávací brankou, a když v 68. minutě otočil skóre Melichar soupeř naprosto odpadl a další 4 branky byly jen slabým vyjádřením poměru sil na hřišti. I přes jasnou výhru nás tři týdny před prvním mistrovským zápasem příliš optimismu nenaplňuje. Alespoň jsme konečně po dlouhé době vyhráli a vstřelili i nějaké branky – snad to trochu hráčům pomůže.

Příspěvek byl publikován v rubrice Výsledky "A" týmu a jeho autorem je Palmik9. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář