Souhrn utkání starších žáků

23.4.
Hořice – Třebechovice 0:3 (0:0)
Sestava: Němeček – Horvát, M. Bango, Černý, T. Rathovský – Chládek, Šťastný, Havelka, Vavřinka – Sás, T. Rathovský
Střídali: L. Rathovský, Valenta, Štindl, O. Bango, Moravec, Hladík.

Z naší strany kvalitní první poločas, bojovnost a dobrá kombinační hra nás dostávali do šancí, které jsme opět nevyužili. Ve druhé poločase nepochopitelně přestáváme hrát a vlastními chybami pomáháme soupeři vstřelit tři branky.

7.5.
Borohrádek – Hořice 3:1 (0:1)
Branka: 5. Černý
Sestava: Němeček – Soukup, Vavřinka, M. Bango, T. Rathovský – Karel, Havelka, Černý, Sás – Hladík, Chládek.
Střídali: Horvát,Valenta,Štindl.

V úvodu utkání se dostáváme do vedení, po celý první poločas máme hru pod kontrolou, ale znovu neproměňujeme vyložené příležitosti ke vstřelení uklidňující branky. Ve druhé půli místo snahy udržet vedení vlastní nedisciplinovaností dovolujeme domácím otočit výsledek. Podle mého názoru nezvládnutý zápas ze strany rozhodčího, který měl za chování na hřišti vyloučit po dvou hráčích na obou stranách. Po tomto zápase musel k některým jednotlivcům přijít jasný signál, že s tímto chováním se na hřiště podívají pouze z lavičky.

14.5.
Hořice – Nová/Stará Paka 1:0 (0:0)
Branka: 40. Havelka
Sestava: Němeček – Horvát, M. Bango, Černý, T. Rathovský – Chládek, Havelka, Šťastný, Soukup – Sás, Hladík.
Střídali: Štindl, Valenta, O. Bango, L. Rathovský.

Zápas dvou rozdílných poločasů, v prvním dobře kombinujeme, ale postrádáme kvalitní náběhy z krajních prostor. Ve druhé půli přicházejí změny v sestavě, které přinášejí po pěti minutách hry jedinou branku utkání. Vytváříme si další šance ale výbornými zákroky je likviduje soupeřův brankař. Po patnácti minutách druhé půle přebírají iniciativu hosté, ale nám se daří vítězství, na které jsme čekali od začátku jara, ubránit.
Chválím celé mužstvo za bojovný a zejména disciplinovaný výkon! Děkuji klukům z mladších žáků, kteří nám po odehrání svých dopoledních zápasů pomohli k vítězství!

Příspěvek byl publikován v rubrice Výsledky U15 a jeho autorem je Palmik9. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář