Branky: J. Šedivý 5, M. Skalský 4, M. Sláma 3, J. Antoš
ŽK: 1:2 (J. Rubeš)
Realizační tým: V. Tlustý, M. Macák
Sestava: D. Dufek – D. Šubr (45. P. Hátle), J. Šeda (60. A. Zapalač), T. Lacina (45. D. Pour), J. Stuchlík – J. Šedivý, J. Rubeš (70. J. Tomášek), J. Antoš, P. Kuneš – M. Skalský, M. Sláma

Referát:
14 branek, 3x hattrick – dnes spadlo do branky snad všechno, co mohlo a odnesly to Dětenice. Do utkání nás doplnili hráči z A týmu a čtyři dorostenci, kteří nám odehráli předzápasové utkání.

Dětenice zlobily pouze na začátku utkání, ale dvě naše nepřesnosti v obraně nedokázaly využít, a tak přišla řada na nás. Ve 13. minutě se opět podařil rohový kop Šedivého, který si srazila hostující obrana do vlastní branky 1:0. O dvě minuty později nedává šanci vyběhnutému golmanovi Sláma a zvyšuje na 2:0. V 17. minutě dostává míč za obranu Skalský, který vyzrál v souboji i na brankaři hostí, čímž se dostal do ne zrovna ideální střelecké pozice, ale ze strany zamířil přesně na zadní tyč 3:0. Šestiminutovku hrůzy z pohledu Dětenic završil Šedivý, který zůstal osamocený ve vápně a střelou k tyči navýšil skóre na 4:0. V 21. minutě měli hosté šanci snížit z pokutového kopu, ale Dufek střelu vystihl. V 28. minutě střílí z dálky Antoš, jeho tečovaná střela však končí těsně nad. V 30. minutě se díky rychlé kombinaci dostáváme do další šance, kterou zužitkoval střelec zápasu Šedivý 5:0. ve 34. minutě rozebíráme obranu hostů, finální přihrávka na Skalského znamenala snadnou úlohu, zakončením do prázdné se zrodil tenisový kanár. O minutu později se přeci jen dostali do šance opět i Dětenice, ale Dufek střelu vyrazil a Lacina stihl odkopnout na roh. Po rohu se ke střele dostali opět hosté, ale Dufek stihl vyrazit na tyč. V 37. minutě napřáhnul z dálky Šedivý a s pomocí teče upravil na poločasových 7:0!!! V poslední minutě poločasu totiž Dufek nenechal hosty vstřelit první branku v zápase a vyrazil míč na roh.

Druhý poločas se gólově opět vydařil. Hned ve 49. minutě si Sláma vychutnává golmana hostů a na tabuli už svítí osmička. V 53. minutě si Šedivý udělala z obránců slalomové tyče, posunul míč na Skalského, ten našel pod sebou ještě volného Slámu a desítka se přiblížila… 9:0. Té jsme se dočkali po hodině hry, kdy si na centrovaný míč naběhl Antoš a hlavou upravil na 10:0!!! O dvě minuty se čestného gólu přeci jen dočkaly i Dětenice T. Jenda upravil na 10:1. V 77. minutě střílí svoji pátou branku zápasu Šedivý 11:1. O minutu později trefuje Skalský tyč. Třetího hattricku v zápasu jsme se ale přeci jen dočkali a to v 85. minutě, kdy Skalský zvyšuje na 12:1. A kapitán týmu si vzal slovo ještě jednou v 87. minutě, kdy hlavou uzavřel skóre na 13:1, což znamenalo problémy na hořické legendární „časomíře“, kde jsou čísla pouze do 12. Nicméně Pavel „Zub“ Procházka si s tím poradil smile

Výsledek je to krásný, ale není třeba z toho dělat velké závěry, podařilo se prakticky vše a hosté po čtvrté brance zcela rezignovali. Již za týden nás čeká těžké utkání v Železnici a je třeba na tento výkon navázat i přesto, že budeme hrát ve stejný den, co A tým.

Příspěvek byl publikován v rubrice Výsledky "B" týmu a jeho autorem je Palmik9. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.