01.04.2018 od 16:00 – 19. kolo KP 2017/2018

STŘELCI: 38. Kuneš Pavel, 70. Melichar Jiří – 88. Holer Lukáš
SESTAVA: Žižka – Tomáš (65. D. Palm), Pour, Rubeš, Kočí – P. Palm (59. Šedivý), Vávra, Rozsévač, P. Kuneš (83. Šeda) – Nečesaný (85. Kněžourek), Melichar
ŽK: 1:1 (89. Rozsévač)
Diváků: 145

V prvním jarním zápase na domácí půdě jsme přivítali Jičín. Po dvou odložených zápasech jsme se tabulkou propadli opět níže a tak bylo vlastně povinností naplno bodovat. Ve větrném počasí se to nakonec zaslouženě podařilo a tak naše šance na udržení soutěže má stále reálnou podobu.
V prvním poločase jsme hráli proti větru, ale i přesto jsme měli více ze hry. Hosté působili dosti zakřiknutě a v prvním poločase naši branku vůbec neohrozili. Naše první šance se zrodila už v 7. minutě kdy se po centru Tomáše osamocený Vávra netrefil hlavou z malého vápna. Poté se hra odehrávala většinou na polovině hostí, ale bez výraznějších šancí. Až ve 37. minutě se po centru Rubeše prosadil hlavou Kuneš a do kabin odcházíme s jednobrankovým náskokem.
Ve druhém poločase s podporou větru se snažíme náskok pojistit. Hosté hrající s několika dorostenci se snaží, ale k významnému ohrožení naší branky se nedostávají. V 60. minutě Nečesaného střela z 35. metrů pořádně vyděsí Puše – ten vyráží na roh. V 70. minutě přichází pojistka. Tentokráte centruje Kuneš a Melichar s pomocí teče obránce zvyšuje na 2:0.  Když už se zdá, že utkání v klidu dohrajeme chybuje v 88. minutě Rozsévač a hosté Holerem snižují na 2:1. Naštěstí už hosty do další šance nepustíme a tak se po dlouhé době radujeme ze tří bodů.
Příští neděli nás čeká důležité utkání ve Vrchlabí.

Josef Vydra – vedoucí mužstva (domácí):
Po deseti zápasech jsme se konečně dočkali tříbodového zisku. Proti oslabenému soupeři jsme byli lepším mužstvem a výhra je naprosto zasloužená. Škoda zbytečné komplikace v závěru, kdy jsme přišli o čisté konto.
Jeník Miroslav, trenér (hosté):
Bohužel nás stále trápí velká marodka, a tak lepíme sestavu jak se dá. Přesto musím říci, že náš výkon mě nezklamal, hráči se snažili, bojovali, ale na herně lepší domácí to nestačilo, navíc jsme opět oba góly obdrželi dost lacino. Kontaktní branku jsme vstřelili až v závěru a na vyrovnání už nebyl čas, proto odjíždíme bez bodů!

Příspěvek byl publikován v rubrice Výsledky "A" týmu a jeho autorem je Palmik9. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.