Zápas v Novém Městě přerušen v 19. minutě!

17.03.2018 od 15:00 – 17. kolo KP 2017/2018
MFK Nové Město – TJ Jiskra Hořice 2:0 (utkání se bude celé opakovat)
Krásné počasí nás čekalo v Novém Městě, kde už od začátku nechtěl ani jeden z týmů hrát, avšak rozhodčí trval na zahájení utkání. Los jsme na začátku prohráli, takže jsme hráli proti větru a soupeř toho v prvních minutách hned využil, když vstřelil dvě branky. Vítr stále sílil, a tak se v 19. minutě utkání spravedlivě odložilo na 1.5.2018, kdy se bude celé od začátku opakovat.
Zpráva rozhodčího:
„V 19. minutě bylo utkání ukončeno pro nepříznivé povětrnostní podmínky, které se během utkání výrazně změnily oproti začátku utkání. Prakticky nebylo možné rozehrávat standardní situace, jelikož docházelo k silným poryvům větru a vítr odnášel míč z místa rozehrávky. Tato výrazná změna počasí neumožňovala regulérní průběh utkání. Své rozhodnutí o ukončení utkání jsem oznámil v přerušené hře oběma kapitánům a poté i vedoucím mužstev. Mužstva se dohodla, že utkání odehrají v náhradním termínu dne 1.5.2018 od 17:00 hodin.“

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Palmik9. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář